שלטי פח ומתכת

החל מ 900 ₪

בחברת "תדמית" תוכלו להזמין שילוט על פח למגוון רחב ביותר של מטרות, וליהנות מפתרונות יצירתיים, מעוצבים ומכובדים המתאימים במדויק לצרכיכם. מדובר בשלטים המאופיינים בעמידות גבוהה הניתנים לשילוב עם חומרי גלם שונים, וכן ליישום מדבקות מודפסות או תאורה. לקוחות פרטיים ועסקיים של חברתנו נהנים משירות מקצועי וזמין, המוביל ליצירת שלטי פח מקוריים ובולטים למטרות שיווק, פרסום, זיהוי והכוונה.

מה כדאי לדעת לפני שבוחרים בשלטי פח ומתכת

כדאי לדעת ששלטים אשר מבוססים על חומר טבעי הם רגישים יותר לפגעי מזג האוויר. מסיבה זו יש לשאול באיזה ציפוי משתמשים על מנת למנוע אפשרות של קורוזיה ומה אורך החיים של כל שלט. צריך לשים לב לעובי של הפח משום שבמרבית המקרים הוא הדבר אשר יקבע את חוסנו, כמו גם את העלות של השלט.

להצעת מחיר אטרקטיבית ומידע נוסף - השאירו פרטים בטופס

שאלות נפוצות

משום שבחירה בחומר שכזה מעידה על כך שהוא יהיה עמיד בפני מים ולא יחליד בגשם הראשון.

מתכת נחשבת לחומר נוח לעיצוב ולחריטה ולכן ניתן ליצור מגוון של חריטות דקורטיביות.

כן. ניתן לבחור בבסיס עשוי מתכת או פח ולהציב עליו נורות לד דקורטיביות.

בהחלט. ניתן ליצור שלטי מתכת ופח למגוון של דירות, אזורי חנייה ובתי מגורים.

בהחלט. שלטי הפח משמשים מזה שנים מגוון של משרדי תיווך ובעלי בתים פרטיים אשר מעוניינים ליצור שלט מכירה בלי לשבור את מסגרת התקציב שלהם.

יתרונותיהם של שלטי פח

לשלטי הפח והמתכת יתרונות ייחודיים. החל מהעלות הכדאית ועד לתחזוקה המינימלית, הנה כמה מהיתרונות הבולטים של שלטים אלו:

עלות נמוכה

המחיר האטרקטיבי של שלטי הפח והמתכת הפכו אותם לבחירה הראשונה של עסקים קטנים שלא מעוניינים להוציא סכומים גבוהים עבור השלט שלהם.

התקנה מהירה

שלטי הפח ידועים בזכות ההתקנה המהירה שלהם וקלות ההצבה שלהם בכל חלל, דבר אשר הופך אותם למתאימים לכל עסק.

תחזוקה מינימלית

בניגוד לשלטים האלקטרונים, אין כל דרישה להחלפה של נורות או התעסקות עם מערכת החשמל העסקית. הם לא דורשים כל תחזוקה ושומרים על המראה שלהם למשך שנים.

מגוון אפשרות פרזול

ניתן ליצור פרזול ייחודי אשר מתאים לכל ארגון או משרד. המתכת והפח מתמסרים בקלות לכל יצירה עיצובית ומעניקים מראה מרשים לכל עסק.

אפשרויות שונות של שלטי פח

  • למעשה, שילוט על פח הוא הנפוץ ביותר בעולם השלטים, ומופיעים בין היתר באתרי בנייה, בשלטי חוצות, במפעלים, בחנויות רחוב, במשרדים ובבתי עסק מסוגים שונים.
  • מרבית השלטים בנויים עם מסגרת מעץ שעל גביה מותקנים לוחות מפח לבן שנצבע בתנור או מפח מגולוון.
  • יתרונם המרכזי טמון בעלויות נמוכות יחסית לאפשרויות שילוט אחרות ובעמידות גבוהה, אך מצד שני הם אינם בעלי מראה מרשים ולכן פחות מתאימים להצבה בקניונים ובמרכזי קניות בעלי תדמית יוקרתית.
  • כמו כן, הם לרוב משמשים לשנה עד שנתיים בלבד, אך במידה שהמסגרת עשויה מברזל מגולוון היא עמידה יותר בפני רטיבות ולכן חזקה יותר, דבר המקנה אריכות ימים לשלט בכללותו.
  • עוד יש לציין, כי שילוט על פח העשוי מאלומיניום מצטיין אף הוא באריכות ימים, ובנוסף לכך מאופיין במראה מרשים ויוקרתי.
  • במקרה זה, ניתן לחרוט את פרטי ולוגו העסק על השלט ולצפותו בציפוי אנודייז, או לחילופין לחתוך את הלוגו והאותיות בחיתוך לייזר ולקבל שלט יפהפה המחזיק לשנים רבות.
ניווט באתר

חייגו למשרד שלנו: 1-800-800-760

הנייד שתמיד זמין: 050-9122328

שלחו לנו דוא”ל: totitoti10@gmail.com

צרו קשר כאן