שלטי ניאון

החל מ 800 ₪

מזה שנים מהווים שלטי ניאון בחירה מועדפת על ידי חנויות ובתי עסק רבים, ונחשבים מובילים בענף השילוט הפרסומי. חברת "תדמית" מחזיקה בניסיון רב ועשיר בעיצוב, הפקת ובניית שלטי ניאון עבור קשת רחבה של מטרות, ובהתאמה אישית לצרכי הלקוח. הצוות המקצוע של חברתנו ישמח לעמוד לרשותכם, להציג בפניכם את האפשרויות הקיימות וללוות אתכם עד לקבלת המוצר המוגמר.

מדוע דווקא שלטי ניאון?

לא בכדי נהנים שלטי ניאון מפופולאריות כה גבוהה בקרב בעלי עסקים, וזאת בזכות קשת רחבה של יתרונות שהם מעניקים לבעליהם:

  • מדובר בשלטים יפהפיים הניתנים לעיצוב כיד הדמיון הטובה, עם שלל אפשרויות לבחירת צבעים, אותיות וסמלים מוארים ועם הילה. כמו כן, הם בעלי עוצמת הארה מצוינת הנראית היטב בתנאי חשיכה, ואפילו ברחובות הומים ובמזג אוויר מעורפל. לכן הם משלבים בין הפן הדקורטיבי לפרסום אפקטיבי בעת ובעונה אחת.
  • מאחר ששלטי ניאון מהווים מוצר ותיק ומוכר, כמעט כל בעל מקצוע בתחום יוכל לספק מענה מהיר ויעיל במהירות גדולה. זאת לעומת שלטים מתקדמים וחדישים יותר, שלא כל בעלי המקצוע שולטים עדיין במרכיביהם ויכולים לפתור בעיות ותקלות.
  • יחסית לתאורת הלד שלטי ניאון אמנם צורכים יותר אנרגיה, אך הם עדיין חסכוניים מבחינת צריכת החשמל וגם ניתן לכבותם בכל עת ובמידת הצורך.
  • מדובר בשלטים עמידים המחזיקים לאורך שנים ואינם דורשים תחזוקה מרובה. בתוך כך, הם ממשיכים להוות כלי פרסומי והכוונתי שאינו מאבד מזוהרו ומשרת את בעליו לטווח הארוך.

להצעת מחיר אטרקטיבית ומידע נוסף - השאירו פרטים בטופס

דברים שכדאי לדעת על שלטי ניאון

המרכיב המרכזי של שלטי ניאון הוא כמובן הנורות שמייצרים לפי הזמנה במעבדות, בהתאם לצבעים, האותיות, הסמלים והפרטים הנוספים שהוזמנו. כמו כן, לצד הנורות קיימים שנאים המאפשרים להפיק אפקטים רצויים וכן לכבות ולהדליק את השלט בכל עת. כאמור, ניתן גם ליצור אפקט של הארה או הילה של האותיות והסמלים באמצעות התקני פרספקס ואלומיניום. מאידך, חשוב לציין כי תהליך הבנייה של שלטי ניאון כרוך לא פעם בעבודה מורכבת וזהירה, ולכן גם העלויות אינן נמוכות בהשוואה לאפשרויות אחרות של שילוט מואר.

ניווט באתר

חייגו למשרד שלנו: 1-800-800-760

הנייד שתמיד זמין: 050-9122328

שלחו לנו דוא”ל: totitoti10@gmail.com

צרו קשר כאן