שלטים מוארים

החל מ 1000 ₪

שלטים מוארים מצויים כיום בכל רחוב ומשמשים אנשים פרטיים וכמובן עסקים למטרות פרסום ושיווק, הכוונה וזיהוי, וכן מתן מידע. חברת "תדמית" מתמחה מזה שנים בתחום השילוט בכלל ובשילוט מואר בפרט, כך שביכולתנו להעמיד לרשותכם ניסיון עשיר המתבטא במוצרי איכות המותאמים בדיוק לצורך שכלם.

מה כדאי לדעת לפני שבוחרים בשלטים מוארים

כדאי לדעת האם השלטים צפויים להיות מקורים ובאיזה תנאי אקלים הם אמורים לעמוד. כדאי לבחור שלטים איכותיים יותר אשר לא יאבדו את הלוק הייחודי שלהם לאורך שנים ואשר יהיו אטומים לחלוטין מפני מים – כך שהם יתמודדו בקלות עם עונת החורף ולא יגרמו לקצרים מיותרים במערכת החשמלית. בנוסף, כדאי לשים לב לקלות התחזוקה שלהם ולראות שניתן להחליף את נורות הלד הפנימיות באופן קל ופשוט

להצעת מחיר אטרקטיבית ומידע נוסף - השאירו פרטים בטופס

שאלות נפוצות

כן, השלטים עמידים במים ועובדים גם בעונת החורף ללא כל בעיה

לא. ברוב המקרים משתמשים בנורות לד צבעוניות אשר אינן צורכות יותר חשמל מהשלטים האחרים

השלטים המוארים יקרים יותר משלטי המתכת משום שיש צורך בעבודה מורכבת יותר ובשילוב עדין בין זכוכית לחשמל

בוודאי. ניתן לקבל את השלטים המוארים בכל צבע וגוון והם תורמים לחזות הוויזואלית על ידי שימוש נכון בגוונים אשר מזוהים עם המותג שלכם

לא, משום שמרבית העבודה נעשית עוד בטרם ההתקנה. ההתקנה היא למעשה חיבור של החלקים שעמלנו עליהם מבעוד מועד.

יתרונות השילוט המואר

אין פלא ששלטים מוארים הפכו כה נפוצים במחוזותינו, שכן הם מהווים אמצעי פרסומי והכוונתי בולט במיוחד עם מספר יתרונות חשובים:

זיהוי

שילוט מואר נראה למרחוק כתלות בסוגו ובאופן הצבתו, ובולט על פני שלטים אחרים של מתחרים ועסקים אחרים בסביבה. על כן, עוברים ושבים יכולים לזהות בקלות את בית העסק, בעוד השלט מושך את תשומת ליבם ומגדיל את כמות הנכנסים למקום.

שיווק

שלטים מוארים מהווים פלטפורמה פרסומית מצוינת, בה ניתן לשלב את שם העסק, הלוגו שלו ואפקטים מיוחדים. לדוגמא, בשלטי ניאון ניתן ליצור אפקטים של הילה והארה לצד מגוון רחב של צבעים ועיצובים. מאידך, שלטים דיגיטאליים עם תאורת לד מאפשרים להכניס טקסטים, אנימציות ואפילו פרסומות מלאות עם אלפי גוונים בדיוק כמו בטלוויזיה.

אמינות

שילוט מואר מאופיין בעמידות גבוהה אותה ניתן להתאים בדיוק לתנאי מזג האוויר השוררים במקום, תוך שימוש בחומרים עמידים בפני גשם, חום ואבק. בנוסף לכך, הם נדרשים לתחזוקה שוטפת מועטה ביותר אם בכלל, ולכן מקנים לבעליהם כלי פרסומי אמין לטווח הארוך.

שלל יתרונות נוספים

שלטים מוארים על סוגיהם השונים מאופיינים בצריכה נמוכה של חשמל, מקנים לעסק תדמית רצינית ומתקדמת, ניתנים לכיבוי והדלקה בעת הצורך, וכמו כן ניתן להציג בחלקם מידע בזמן אמת.

כיצד בוחרים שלט מואר?

בחירת שילוט מואר המתאים לצרכיכם מחייבת התייחסות למספר אלמנטים בסיסיים. ראשית, יש להבין היכן יוצב השלט בפנים או מחוץ למבנה מאחר שהדבר יקבע את סוגו וגודלו.

שנית, יש להבין מהי מטרתו המרכזית, כלומר שילוט דקורטיבי, אמצעי זיהוי והכוונה, אזהרה וביטחון, פרסום חוצות וכן הלאה.

בנוסף, בעזרת המומחים של חברת "תדמית" יש לתת את הדעת על החומרים מהם יוכן השילוט, בין אם מדובר באלומיניום, פרספקס, זכוכית וכדומה, וזאת בהתאם לעמידות הנדרשת, תנאי הסביבה, התקציב העומד לרשותכם והסגנון השיווקי המבוקש.

מעבר לכך, יש להתייחס לנושאים רבים אחרים כגון עיצוב השלט, התאמתו לצרכי העסק, חיסכון רצוי בחשמל ובעבודות תחזוקה. הצוות המקצועי שלנו ישמח לייעץ לכם בכל הנושאים הללו ואחרים, על מנת שתיהנו ממוצר איכותי ומתקדם לשביעות רצונכם המלאה.

ניווט באתר

חייגו למשרד שלנו: 1-800-800-760

הנייד שתמיד זמין: 050-9122328

שלחו לנו דוא”ל: totitoti10@gmail.com

צרו קשר כאן