שלטים למשרד

החל מ 1000 ₪

חברת תדמית מייצרת מגוון של שלטים חוץ ופנים משרדיים ועוסקת מזה שנים בעיצוב שלטים עבור ארגונים ומוסדות בכל רחבי הארץ.

בעזרת שילוב בין חומרים טבעיים כגון הנחושת והזכוכית ושימוש בטכניקות הייצור המתקדמות בעולם, תוכלו לקבל שלטים מרהיבים שיוסיפו נופח של אלגנטיות לכל פינה ויעטרו את המשרד הבא שלכם.

להצעת מחיר אטרקטיבית ומידע נוסף - השאירו פרטים בטופס

שאלות נפוצות

בהחלט, אנו עושים שלטים כאלו למגוון של משרדי תיווך בכל הארץ.

משרדים רבים בוחרים בשלטי הזהרה מפני עישון או שריפה אשר עושים שימוש בין נורות הלד למבנה המתכת. באופן זה ניתן לשמור על האסתטיקה העיצובית ועדיין להשיג את האלמנט הבטיחותי.

בהחלט. ברבים מהמשרדים שוברים את המוטיב הקלאסי עם לוגו של החברה בצורה של שלט תלת מימד. כדאי להקפיד על מראה אסתטי ולבחור בקיר פנימי אחד לשם כך.

שילוט משרדי הוא ברוב המקרים שילוט פנימי אשר מבטא את החוזק העיצובי של המשרד. שילוט לחנויות הינו בדרך כלל חיצוני ובדרך כלל בעל מראה בולט וצבעוני יותר.

חשוב למקם את השלט הראשי במקום אשר ניתן לראות אותו דרך עורקי התחבורה הראשיים ואילו את השלטים הפנימיים למקם באזור המסדרון הראשי או הלובי של הבניין.

איך לבחור את השלט שמתאים למשרד שלך

התאימו את סוג החומרים לסגנון המשרד שלכם

אם אתם עורכי דין, רואי חשבון או שאר מקצועות אשר מחייבים מראה רשמי בכניסה למשרד שלכם, כדאי לבחור בשילובים של זכוכית ומתכת. זהו שילוב חומרים אשר משדר תחושה של ביטחון וממלכתיות.

בחרו בשילובי צבעים נכונים לסוג העיסוק שלכם

צבעים כגון כחול בהיר או סגול לילך נחשבים לצבעים אצילים אשר ידועים בתחושה המרגיעה שהם משדרים על הסביבה. שלבו אותם עם צבע לבן או פנינה לקבלת אווירה נינוחה אך אלגנטית אשר מתאימה למשרדי פסיכולוגים וקליניקות לרפואה משלימה.

הוסיפו את הלוגו של המשרד שלכם בכל שלט

גם בשלטי הכוונה וגם בשלטי הדלתות כדאי להוסיף את הלוגו של החברה שלכם. הלוגו מהווה את ליבו של התהליך המיתוגי ולכן אסור לשכוח להוסיף אותו בכל שלט שבו תבחרו.

אל תחסכו בשלט הכניסה למשרד

כדאי להקפיד שעל כל דלת כניסה יופיע שלט איכותי אשר מציין את שמו של בעל התפקיד ואת מקומו בחברה. זה חשוב בבנייני משרדים גדולים שבהם ישנם מגוון של בעלי תפקידים שונים.

ניווט באתר

חייגו למשרד שלנו: 1-800-800-760

הנייד שתמיד זמין: 050-9122328

שלחו לנו דוא”ל: totitoti10@gmail.com

קבל הצעת מחיר