שלטים לבניינים

תי בפעם האחרונה הזדמן לכם להיכנס לבניין משרדים ללא שילוט, או עם שילוט מינימאלי? עד כמה רבה החשיבות של שילוט גדול, ברור, מדויק, שיסייע לכם להגיע למקום המדויק אותו אתם מחפשים בבניין? האם אתם מודעים לחשיבות של שלטי יציאת חירום ושירותים בבניין? אנחנו מודעים בהחלט. זוהי העבודה שלנו ואנו עושים אותה מכל הלב.

החשיבות של שילוט מדויק, ממוקד, ברור, ואחיד, בבניין, היא עצומה. שילוט נותן שקט, נותן כיוון, חוסך זמן ועוזר ללקוחות שלכם להגיע למחוז חפצם במינימום זמן ומאמץ. ישנם מספר סוגים של שלטים לבניין, כל סוג משמעותי ומהותי לתפקוד תקין של משרדי הבניין.

לקבלת השלט המושלם בשבילכם פנו אלינו עוד היום!

סוגי שילוט לבניינים ולמבנים

שילוט מרכזי לבניין

אחד השלטים החשובים והמשמעותיים ביותר הוא השילוט המרכזי של הבניין, אשר נושא את שם הבניין או את שם החברה אשר בבעלותה הבניין. זהו שלט ענק, אשר נראה למרחקים, וחשיבות תקינותו היא רבה לאין שיעור.

 

שילוט  לחניון

מרבית בנייני המשרדים כוללים חנייה תת קרקעית ו/או חניון צמוד בנוסף. יש לתכן בהתאם ולהתקין שלטי הכוונה אשר יסייעו למבקרים ולעובדים להתמצא במרחב בקלות ובזריזות. אנו ממליצים במקרה של שילוט לחניון בשלטי אלומיניום, אשר ידועים בעמידותם רבת השנים.

 

שילוט ללובי

שילוט ללובי כולל בדרך כלל שלטי הכוונה באשר למשרדים הקיימים בבניין. בלובי ניתן למצוא גם שלטי הכוונה כלליים כגון שירותים, ושלטי אזהרה כגון יציאת חירום.

 

שילוט לדלתות משרדים

כאשר מדובר בבניין משרדים, השאיפה היא להקל על הלקוח כמה שיותר, ולסייע לו למצוא את הכתובת המבוקשת בקלות ובזריזות. אנו ממליצים על התקנת שלטים גם ביציאה מהמעלית, בכל קומה, על דלתות המשרדים,  וכמובן, שילוט גדול וברור בקומת הקרקע, בנוגע לכל קומה וקומה (שילוט ללובי).

להצעת מחיר אטרקטיבית ומידע נוסף - השאירו פרטים בטופס

'תדמית שלטים' בעלי ניסיון מקצועי רב בכל הנוגע לשילוט בניינים, אנו כאן על מנת להתאים את החזון שלכם ואת הצרכים שלכם, אל מול הנתונים בשטח, תוך שמירה על איכות, אחידות, ורמה גבוהה של ביצוע, מהמ"מ הראשון, ועד המ"מ האחרון!

ניווט באתר

חייגו למשרד שלנו: 1-800-800-760

הנייד שתמיד זמין: 050-9122328

שלחו לנו דוא”ל: totitoti10@gmail.com

קבל הצעת מחיר