שילוט פנים

שילוט פנים הינו בעל חשיבות גדולה לעסק, הן מבחינת ההכוונה והניראות של העסק, והן מבחינת פרסום העסק. 'תדמית שלטים' מתמחים בהכנת שילוט פנים למשרדים, עסקים ולחברות, תוך שימת דגש לצרכי העסק, אופי המיתוג, ואופי המבנה.

באפשרותכם לקבל שלטים מחומרי גלם שונים, אשר מותאמים אישית לאופי העסק שלכם, שלטים מוארים, בגדלים שונים, עבור צרכים שונים.

לקבלת השלט המושלם בשבילכם פנו אלינו עוד היום!

מתי נשתמש בשילוט פנים?

השימוש בשילוט פנים הינו רב חשיבות, הוא יכול לבוא לידי ביטוי במספר אופנים:

שלטי הכוונה בתוך העסק / המשרד – שלטים אשר מכוונים את העובדים ו/או את הלקוחות בתחומי הבטיחות, למשל. שלטי יציאת חירום, מדרגות, שירותים וכו'. שלטי הכוונה בתוך העסק יכולים להיות גם שלטי שמות מזכוכית, בכניסה לחדרים השונים, למשל.

שלטי מיתוג ופרסום – שלטים בתוך העסק אשר משקיעים בפרסום העסק גם בתוכו. אנו מבינים כי עצם היותו של הלקוח בתוך העסק הינה נהדרת, אולם גם בתוך העסק אנו ממשיכים לפרסם את העסק בכלל ודגשים נבחרים שלו. גם אם מדובר במשרד או בית עסק אשר אינו מוכר מוצרי מדף כמו בחנות, מיתוג העסק באופן פיזי בתוך כותליו, חשובה לא פחות. שילוט במטבח למשל, באמצעות משפט נוגע ללב, סיסמה כלשהי, אשר מזכירים ללקוחות את מיתוג העסק, כאשר הם הגיעו לפגישה ומכינים לעצמם כוס קפה, הוא דרך נהדרת לשמור על מיתוג העסק. רול אפ ענק הממוקם במיקום מרכזי בתוך העסק, מזכיר גם ללקוחות וגם לעובדים, את החשיבות של מקצועיות העסק, כל העת.

 

סוגים של שילוט פנים

ישנם מספר סוגים של שילוט פנים בהם נוכל להשתמש, הנה הבולטים והפופולאריים שבהם:

  • שילוט פנים מפרפקס וזכוכית
  • שלטי פנים מעץ
  • שלטי פנים ממתכת
  • שלטי פנים מנירוסטה

 

כיצד נבחר שילוט פנימי?

מדובר בתהליך משמעותי וחשוב אותו נעשה ביחד עימכם. באמצעות מספר שאלות, נוכל לקבל מכם מידע על אופי העסק, ובהתאם לכך, השילוט לפנים העסק, יהיה בהתאם. אם למשל העסק שלכם עוסק בפעילויות לילדים, מן הסתם, אופי שילוט הפנים, לא יהיה דומה לעסק שעוסק בתחומים פיננסיים. לאחר שסיימנו לאפיין את הצרכים של העסק שלכם בכל הנוגע לשילוט, נוכל להתקדם לשלב העיצוב, בו הגרפיקאי שלנו יעצב באופן המותאם ביותר, את העיצוב והגרפיקה לעסק שלכם, בהתאם לחומרי הגלם בהם בחרנו להשתמש, בהתאם לתוכן ולממל, בהתאם למיקום השילוט, ובהתאם לנתונים מקצועיים נוספים, אשר אנו לוקחים בחשבון.

להצעת מחיר אטרקטיבית ומידע נוסף - השאירו פרטים בטופס

כאשר אתם בוחרים ב'תדמית שלטים' לשילוט הפנים שלכם, אתם יכולים להיות רגועים שהתוצר הסופי יהיה מעל ומעבר לציפיות שלכם! הניסיון, המקצועיות והשאיפה שלנו למצוינות, מובילים אותנו בדרכינו המקצועית לאורך כל הדרך, ומבטיחים כי השילוט שתקבלו מאיתנו לא רק יתרום באופן משמעותי וניכר לבית העסק שלכם, ולמשרד, אלא גם יגרור תגובות נלהבות עימו!

ניווט באתר

חייגו למשרד שלנו: 1-800-800-760

הנייד שתמיד זמין: 050-9122328

שלחו לנו דוא”ל: totitoti10@gmail.com

קבל הצעת מחיר