שילוט למשאיות

שילוט למשאיות מאפשר למותג שלכם לבלוט בדרכים ולהעניק לחברה שלכם פרסום חינם בכל הובלה. חברת תדמית מספקת מעטפת מושלמת לעסקים אשר מעוניינים לשדרג את המראה של צי המשאיות שלהם ומעניקה ייעוץ אישי בדבר העיצוב והביצוע המתאים לכל משאית. אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו בכל שאלה ולקבל הצעת מחיר מפורטת עבור השילוט האידיאלי למשאיות שלכם.

להצעת מחיר אטרקטיבית ומידע נוסף - השאירו פרטים בטופס

שאלות נפוצות

השילוט תורם לתהליך המיתוג בעזרת העובדה שאתם מקבלים פרסומת על גלגלים ויותר עיניים שנחשפות למוצר שלכם מדי יום, בהשקעה חד פעמית.

כן, אנו מספקים שירותי שילוט מלאים לנגררים.

בוודאי, אנו מספקים שירותי שילוט לכל סוגי המשאיות.

אנו עובדים עם חומרי הדיו הטובים ביותר כך שהוא נשאר למשך שנים. עם זאת בכדי להאריך את איכות השלטים מומלץ להחנות את המשאיות באזור מוצל.

יש לבצע התאמות בטרם מדפיסים ולבצע חיתוכים מדויקים שיצרו סימטריה מושלמת כאשר הדלתות נסגרות.

היתרונות שלנו

ישנן מגוון של חברות שמספקות שילוט למשאיות. הנה כל הסיבות לבחור דווקא בשירותי השילוט המשאיות של חברת תדמית:

התאמה מושלמת לסוג המשאית

בין אם יש לכם סמיטריילר או שאתם נוהגים במשאית קירור קטנה, בתדמית אנו נספק הדפסה וחיתוך ברמה הגבוהה ביותר תוך התאמה לסוג המשאית, לדגם ולגודל שלה.

התמחות בשלטים למגוון של כלי תחבורה

בניגוד למוסכים וצבעי רכב אשר זהו אינם תחום עיסוקם הראשי, בתדמית אנו מתמחים בשילוט למשאיות ומאפשרים לכם ליהנות מכל החידושים שיש לענף להציע.

ביצוע מהיר במיוחד

אנחנו יודעים שכל יום שהמשאית שלכם לא על הכביש זהו יום שבו אתם מבזבזים המון כסף. לכן אנו מספקים שירות מהיר ואיכותי למשאיות ומתגאים בזמני עבודה קצרים במיוחד.

התחשבות בפתיחה ובסגירה של דלתות המשאית

בשילוט על משאיות אנו מתחשבים באספקטים הפונקציונליים של כל משאית ובמיקום המדוקדק של הדלתות על מנת לספק מראה אחיד ותצוגה מרהיבה לכל אורכה של המשאית.

ניווט באתר

חייגו למשרד שלנו: 1-800-800-760

הנייד שתמיד זמין: 050-9122328

שלחו לנו דוא”ל: totitoti10@gmail.com

צרו קשר כאן