שילוט חוץ

גם בעולם בו חלק ניכר מהפעילות המסחרית מתבצעת באינטרנט, עדיין רבים האנשים שמעדיפים להגיע לבית העסק באופן פיזי, לראות בעיניים, לחוש, להרגיש. ניתן לומר את אותו הדבר על משרדים, אמנם ישנם לא מעט משרדים וירטואליים, אך במקרה הזה, רבים המשרדים אשר שומרים על נוכחות פיזית, לא אחת עבור לקוחותיהם.

בעולם בו כל עסק מחויב לשמור על איכות גבוהה במיתוג וניראות העסק, החשיבות של הצגת העסק באמצעות שילוט חוץ מתאים וראוי, היא עצומה. אחד הכלים בהם העסק יכול לבדל את עצמו מעסק אחר, היא באמצעות שילוט חוץ מנצח, למשל. הוא כולל את שם העסק, את הלוגו, את הצבעים המובילים, ולעיתים קרובות גם יכיל את שירותי ומוצרי העסק / המשרד.

לקבלת השלט המושלם בשבילכם פנו אלינו עוד היום!

מתי נשתמש בשילוט חוץ?

שילוט חוץ משמש אותנו לציון העסק, המשרד או המקום המסוים. הוא משמש כותרת גדולה ובולטת, הכוונה אשר מסייעת ללקוחות ולכל מי שמעוניין להגיע לעסק, לעשות זאת בהצלחה. מעבר לכך, השלט משדר את מהות העסק, את המיתוג שלו, ועל כן יש לו חשיבות רבה. אנו משתמשים בשילוט חוץ לא רק עבור שם העסק, אלא גם עבור ציון השירותים והמוצרים, ומידע נוסף אשר נרצה לשתף את הלקוחות ואת כל הגורמים הרלוונטיים. לא תמד מדובר בשילוט לצורך עסקי, למשל שילוט חוץ ברשות מקומית, לא מושך אליו לקוחות, אולם חשיבות הניראות שלו ומה שהוא משדר, היא עצומה לאין שיעור.

 

סוגים של שילוט חוץ

  • שילוט חוץ מפרפקס וזכוכית
  • שלטי חוץ מעץ
  • שלטי חוץ ממתכת
  • שלטי חוץ מנירוסטה

 

כיצד בוחרים שילוט חיצוני?

בבואכם לבנות את השילוט החיצוני לעסק או למשרד שלכם, חשוב לקחת בחשבון מספר משתנים, אשר מידת השפעתם על בחירת השלט, היא גדולה ומשמעותית. שימו לב:

תנאים חיצוניים – יש לקחת בחשבון את מידת החשיפה לשמש ולגשם, לאבק ולרוחות, כל אלו משפיעים רבות על ניראות השלט, וחשוב לקחת זאת בחשבון מהצעדים הראשונים שתעשו. חשוב לבחור את השלט המתאים לתנאי השטח,  כך שהעמידות של השלט תהיה לאורך זמן ובאיכות גבוהה. אנחנו איתכם מהשלב הראשון, ונדע לאסוף את הנתונים המתאימים, על מנת לבנות עבורכם את השלט המתאים באופן מיטבי, מבחינת התנאים החיצונים.

חומרי גלם מתאימים –  בהמשך לבחירת השילוט המתאים בהתאם לתנאי השטח, חשוב להקפיד לבחור את חומרי הגלם המתאימים ביותר, על מנת לייצר את השלט העמיד ביותר, המותאם ביותר, המשקף באופן המושלם את בית העסק. גם במקרה הזה, ישנן מספר אפשרויות של חומרי גלם שונים, ואנו נשמח לייעץ ולסייע לכם לבחור את חומרי הגלם המתאימים ביותר, הן מבחינת תנאי השטח, והן מבחינת מיתוג וניראות העסק.

עיצוב מתאים –  לאחר שבחרנו את חומרי הגלם המתאימים, לקחנו בחשבון את התנאים החיצוניים, כעת נותרה המלאכה החשובה של העיצוב. שילוט חיצוני מייצג את בית העסק והמשרד, מייצג את המקום למרחקים, במידה והוא תוכנן כהלכה והוצב במקום המושלם ביותר. על כן, חשוב מאוד להשקיע בעיצוב שיתאים באופן המיטבי לרוח העסק, לאופיו, למיקומו, והיבטים חשובים נוספים. הגרפיקאים המוכשרים והמנוסים שלנו כאן בשבילכם!

 

להצעת מחיר אטרקטיבית ומידע נוסף - השאירו פרטים בטופס

אחד המרכיבים המהותיים אשר נוגעים לניראות העסק, הינו שילוט החוץ של העסק. אנו בתדמית שלטים מבינים ונושמים את המשמעות הזו בכל יום, בכל רגע. כל שלט בשבילנו הוא משמעותי, לכל שלט יש תפקיד, וכשמדובר בשילוט חוץ, אנו מביאים את התותחים שלנו לקדמת הבמה ועושים את מה שאנו יודעים לעשות הכי טוב: להעביר מסרים, רגשות ותחושות, באמצעות שלטים.

ניווט באתר

חייגו למשרד שלנו: 1-800-800-760

הנייד שתמיד זמין: 050-9122328

שלחו לנו דוא”ל: totitoti10@gmail.com

קבל הצעת מחיר